UNIQUE INVESTMENT STRATEGIES

Co je Aimedis?

Aimedis je zdravotnický ekosystém založený na umělé inteligenci (AI), blockchainu a inteligentních smlouvách, který radikálně mění a přepracovává způsob, jakým spolu komunikují pacienti, lékaři, nemocnice, lékárny a farmaceutické společnosti. Bude zacházet s tokem informací uchovávaných v rámci tohoto ekosystému a s jejich využitím a bude jej sám utvářet.

Na platformě Aimedis budou uživatelé uchovávat své zdravotní informace, anamnézy, recepty, rentgeny, diagnózy atd., které mohou, s potřebnou znalostí, sdílet s vybranými subjekty, a přitom využívat systém spravování práv Aimedis.

Prostřednictvím této platformy budou tradiční zdravotnické hodnotové řetězce, jako je předepisování léků, dodávka léků, konzultace atd., dematerializovány a digitálně zmapovány v blockchainu, což přinese radikální a pozitivní účinky na efektivitu, rychlost a náklady na procesy v rámci diagnostiky, terapie a rekonvalescence.

V neposlední řadě budou díky této platformě vzhledem k neomezené transparentnosti a kompletní dokumentaci, kterou bude mít tato platforma k dispozici, rychle a důkladně vymazány špatné diagnózy, nesprávná nebo opakovaně předepisovaná léčba pomocí léků a chyby v léčbě.

Aimedis je nová, digitální, interaktivní a v budoucnu platná komunikační platforma pro spolupráci a interakci, navržená s cílem vytvořit lepší globální zdravotní péči:
Co je žeton AIM?

Žeton AIM bude vydán za účelem financování a podpory dalšího vývoje a šíření platformy Aimedis. Současně pomůže uskutečnit celkový potenciál platformy Aimedis. (čtěte více)

Proč je projekt AIM tak zajímavý pro investory?

Už dnes existuje 5 důležitých argumentů ve prospěch nákupu žetonů AIM, které podpoří váš podíl na budoucím úspěchu platformy:

  1. Aimedis není „plánem“ nebo „snem budoucnosti“. Aimedis je živý pracovní systém, který se již používá ve velkých nemocničních skupinách v Německu!

  2. Kromě záznamu zdravotních informací nabízí tato platforma také video chat a komunikaci s dalšími pacienty a lékaři, on-line recepty, on-line schůzky, učební obsah, zahrnutí fitness trackerů a zařízení, jako je EKG a monitoring krevního tlaku v systému. Všechny transakce v rámci systému jsou podporovány a chráněny registrovaným blockchainem AIMChain!

  3. S vaší investicí do platformy Aimedis investujete nejen do společnosti, která je už dnes úspěšná na trhu v Německu, Švýcarsku a Nizozemsku – ale financujete rovněž expanzi do vznikajících trhů s pacienty v jihovýchodní Asii – s MILIONY potenciálních uživatelů a s odpovídajícími výnosy pro všechny investory, kteří mají žetony AIM. Žetonů je omezený počet!

  4. Pouze nyní a pouze zde získáte nejen 20 % main-sale bonus ICO, ale navíc i 5 % prémii BRIC INVEST!